אודות השירות

פשוט לטוס לחו"ל

עשיתם את זה! החלטתם שאתם יוצאים לחופשה ואפילו כבר רכשתם כרטיס טיסה לחו"ל.

עכשיו הגיע הרגע לתכנן איך אתם מנצלים כל רגע מימי החופש שלקחתם מהעבודה ולא מוותרים על זמן מבוזבז מהרגע שאתם יוצאים מהבית. אבל אז פתאום אתם נזכרים ששמעתם על שירות פרימיום צ'ק אין שמאפשר בידוק ביטחוני ללא תור וצ'ק אין מהיר לפני הטיסה שחוסך את זמן ההמתנה בתורים בשדה התעופה. השירות מאפשר לנוסעים להשאיר יותר זמן לעצמם ולעבור באופן מהיר ונוח יותר את תהליכי הצ'ק אין בנתב"ג. למעשה זהו שירות טרום טיסה שניתן בעמדה ייחודית ונפרדת בנתב"ג המאפשרת ללקוחות לקבל שירות פרימיום שהופך את החוויה שלפני הטיסה לנוחה, קלה ופשוטה יותר.

 

עמדת השירות בנתב"ג

 

 נשמע מעניין, איך מתבצע השירות?

לאחר ביצוע הזמנת השירות, כל לקוח מקבל שעת הגעה אישית לעמדת השירות של פרימיום צ'ק אין בנתב"ג וכאשר תגיעו לעמדה יחכו לכם נציגים שמיד יתחילו את תהליך הצ'ק אין המהיר וימסרו לכם את כרטיסי ההמראה שהוכנו עבורכם מראש. לאחר שתקבלו את כרטיסי הטיסה תעברו בידוק ביטחוני אישי ונוח וכבודתכם תשלח למסוע המזוודות. וזהו, תוך 5-10 דקות תוכלו לעבור לשלב הביקורת הדרכונים וליהנות מהזמן שנחסך לכם בזכות השירות.

מה השירות כולל?

השירות כולל כרטוס ובדיקת הדרכונים, תיוג המזוודות, שקילתן והעברתן למסוע המזוודות. כמו כן, כחלק מהשירות הלקוחות ייהנו מתהליך של צ'ק אין ובידוק ביטחוני מהיר ונוח.

אז מהו היתרון העיקרי?

כפי שבוודאי כבר הבנתם, השירות נועד בעיקר לחסוך לכם זמן של המתנה מיותר ולהשאיר לכם יותר זמן לעצמכם לפני הטיסה.

היכן מתבצע השירות?

עם הגעתכם לנתב"ג עליכם לדלג על התורים שנמצאים בקומת הכניסה ולהגיע ישירות לקומת הקרקע (קומה G) של טרמינל 3 בשדה התעופה, שם תחכה לכם עמדת השירות של פרימיום צ'ק אין.

למי מתאים השירות?

אם אתם מעוניינים לחסוך את זמן ההמתנה בתורים בשדה התעופה, השירות בוודאי מתאים לכם. למעשה השירות ניתן לקהל הרחב המורכב מנוסעים יחידים, אנשי עסקים, זוגות היוצאים לירח דבש, הורים ובעלי משפחות וכמובן לקבוצות ולתיירים המעוניינים לחסוך את ההמתנה בתור לצ'ק אין בנתב"ג.

מהו המחיר? בשלב זה השירות החדש של פרימיום צ'ק אין ניתן ללקוחות במחירי השקה משתלמים: עלות עבור נוסע יחיד – ₪125 והעלות עבור זוג נוסעים הינה 199₪.

כיצד מזמינים? כדי להפוך את החוויה שלכם לפשוטה יותר, לרשותכם אפשרות להזמנת השירות באתר

ובנוסף ניתן להזמין את השירות באמצעות מוקד הטלפוני 072-3925601.

 

קבלת כרטיסי עלייה למטוס

 

ועכשיו כל שנותר לכם זה פשוט לטוס לחו"ל...