פשוט לחסוך זמן

סגרתם טיסה, ארזתם מזוודות (לבד?) ושריינתם לעצמכם מספר שעות של המתנה בשדה התעופה לפני הטיסה המיוחלת והכניסה המרגשת לדיוטי פרי? הכירו את השירות החדש של פרימיום צ’ק אין שיהפוך את הטיסה שלכם להרבה יותר פשוטה וישאיר לכם יותר זמן לעצמכם לפני הטיסה.

אתם בטח מכירים את ההתרגשות הזו לפני הטיסה – הכנת הדרכונים, בחירת הבגדים המתאימים, סימון ה – V על כל סעיף ברשימת הצ’ק ליסט שבניתם, הצבת המזוודות ליד דלת הכניסה בבית וכמובן תפילות אחרונות שהמזוודות אינן חורגות מהמשקל המותר לפי מדיניות חברת התעופה. רגע לפני שתשריינו לעצמכם מספיק זמן מראש בכדי לצאת לכיוון שדה התעופה ולקוות להגיע בין הראשונים לצ’ק אין כדי לא לעמוד בתור, הגיע הזמן שתחסכו זמן באמצעות שירות פרימיום שמאפשר צ’ק אין מהיר ובידוק ללא תור בנתב”ג. כך תוכלו לצאת מהבית בידיעה שנציג של החברה ממתין שתגיעו לביצוע הבידוק הביטחוני בשעה שתואמה איתכם מראש ושכרטיסי העלייה למטוס מחכים שתאספו אותם מעמדת השירות הייחודית של החברה.

צ’ק אין מהיר ובידוק ביטחוני ללא תור בנתב”ג

זה הזמן שלכם לחסוך זמן:
אם אתם תוהים כיצד השירות חוסך זמן, אז זה הזמן לספר לכם שהזמנת השירות של פרימיום צ’ק אין מאפשרת לנוסעים לבצע תהליכי טרום טיסה המעניקים צ’ק אין מהיר ובידוק ביטחוני ללא תור באמצעות עמדה ייחודית ונפרדת הנמצאת בנתב”ג. כל נוסע שמזמין את השירות מקבל מטעם מוקד ההזמנות של החברה שעת הגעה אישית לעמדת השירות בנתב”ג לפני מועד הטיסה וכאשר תגיעו לעמדה נציגי החברה יבצעו בדיקה מהירה לתקינות הדרכון והמסמכים הרלוונטיים לטיסה, יבצעו את הבדיקה הביטחונית המוכרת ותוך כדי גם ישקלו את הכבודה ואף ייעצו לכם במידת הצורך לחלק את עומס המשקל בין המזוודות השונות. תוך מספר דקות ספורות הנציגים ימסרו לכם את כרטיסי העלייה למטוס שהוכנו עבורכם מראש ותוכלו לסיים את תהליך הצ’ק אין ולהתקדם לעבר הדיוטי פרי.

מסירת כרטיסי עלייה למטוס

למי השירות מתאים?
היערכות מוקדמת לטיסה וביצוע צ’ק אין מהיר מומלץ לכל נוסע שמעוניין להגיע בנוחות לטיסה ולחסוך זמן בעיקר בעונות התיירות החמות ובכלל. השירות הפך לפופולארי ובמבוקש מאוד בעיקר עבור משפחות עם ילדים, זוגות, נוסעים לחופשת סקי, קבוצות גדולות, אנשי עסקים ונוסעים שזמנם יקר להם והנוחות חשובה להם.

מי יכול להזמין את השירות?
השירות ניתן בתשלום אטרקטיבי לכלל הלקוחות שהזמינו כרטיס טיסה מחברות התעופה – אל על, סאנדור וארקיע.

כיצד מזמינים את השירות?
ניתן להזמין את השירות באמצעות שיחת טלפון למוקד ההזמנות 072-3925601 או דרך אתר האינטרנט של החברה. מומלץ להזמין את השירות בסמוך למועד רכישת כרטיסי הטיסה על מנת להבטיח שתוכלו ליהנות מהשירות ולהשאיר יותר זמן לעצמכם לפני הטיסה.

כבר החלטתם כיצד לנצל את הזמן שחסכתם לפני הטיסה?